Co je to profesní vzdělávání?

Napište nám Najdete nás na Facebooku

slider

Jedná se o postgraduální profesně vzdělávací programy, které nabízí účastníkům rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání.

Programy profesního vzdělávání jsou určeny nejen pro podnikatele a členy středního a vyššího managementu, kteří mají zájem o získání nových prakticky využitelných znalostí, jež by jim výraznou měrou dopomohly ke zvýšení efektivity práce a zvýšení konkurence schopnosti, ale i pro všechny pracovníky, kteří se chtějí ve svém oboru vzdělávat, získat nové informace a postupovat ve své kariéře.

Výhody profesního vzdělávání oproti vysokoškolskému studiu:

Hlavní rozdíl mezi vysokoškolským studiem a studiem v programech profesního vzdělávání je v okamžité uplatnitelnosti nově nabytých znalostí v praxi. Vzdělávací programy jsou koncipovány s logickou návazností na získané vědomosti a zároveň na jejich rozšíření a prohloubení což tvoří přidanou hodnotu profesního vzdělávání. Okamžitá aplikovatelnost znalostí tvoří přidanou hodnotu a zvyšuje kvalifikaci uchazečů i jejich hodnotu na trhu práce. Výuku zajišťují výhradně odborníci z praxe, kteří účastníkům předávají své praktické znalosti a zkušenosti, které získali svými dlouholetými zkušenostmi v oboru. Výuka je zaměřena na řešení nejrůznějších případových studií.

Napište nám Najdete nás na Facebooku

kontakty

Zákaznická linka:

+420 608 533 077
+420 270 005 547

kontaktujte nás!

Vaše jméno*:

Váš e-mail*:

Váš telefon (Pomůže nám k rychlé komunikaci):

Váš dotaz*:

Pole "Váš e-mail" je povinné
Pole "Vaše jméno" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné

X

Argentinská 20, Praha 7