Firemní treninky

Napište nám Najdete nás na Facebooku

slider

Připravujeme a realizujeme firemní vzdělávání na míru. Hlavní výhodou firemního vzdělávání, je, že je koncipováno přímo na míru firmě. Vzdělávání je zaměřeno přesně na oblast, kterou firma potřebuje proškolit, zlepšit nebo rozvinout, např. pokud jste firma, která se zabývá prodejem havajských věnců na krk, proškolíme Vaše obchodníky tak, aby uměli i na našem trhu najít spokojené klienty a odbyt pro Váš specifický prodejní artikl.

Důležitým prvkem spolupráce je důvěra a otevřená komunikace. V průběhu spolupráce vytvoříme pro Vás individuální plán vzdělávání a rozvoje vašich zaměstnanců s následnou zpětnou vazbou a měřením efektivity po aplikačním období.

Pokud má být firemní vzdělávání přínosem, jedná se o dlouhodobý proces s detailním plánováním s následnou kontrolou a zpětnou vazbou. Nejedná se jen o klasické školení či trénink, ale i o koučink, mentoring, poradenství, pravidelné hodnocení a analýzy.

Firemní tréninky mají své výhody i nevýhody.


Mezi největší výhody patří, zacílení vzdělávací aktivity přímo na potřeby firmy. Každá firma je jiná, s tímto vědomím jsou plánovány všechny činnosti.

Mezi nevýhodu, kterou jistě musíme zmínit, je časová náročnost na přípravu samotného vzdělávání. Před zahájením vzdělávání probíhá analýza současného stavu, aby mohlo být školení připraveno přímo pro potřeby zadavatele.

 

Napište nám Najdete nás na Facebooku

kontakty

Zákaznická linka:

+420 608 533 077
+420 270 005 547

kontaktujte nás!

Vaše jméno*:

Váš e-mail*:

Váš telefon (Pomůže nám k rychlé komunikaci):

Váš dotaz*:

Pole "Váš e-mail" je povinné
Pole "Vaše jméno" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné

X

Argentinská 20, Praha 7