Společnost Comfort Credit, s.r.o.

Napište nám Najdete nás na Facebooku

slider

vzdělávání, školení, kurzySpolečnost Comfort Credit, s.r.o. je založena odborníky s andragogickým vzděláním a zkušenostmi z oblasti HR v rámci realizace služeb, které společnost poskytuje svým klíčovým zákazníkům a studentům se zájmem o získávání nových možností v oblasti osobního rozvoje a vzdělávání. U každého z lektorů společnosti je navíc pravidelně realizována hospitace, kde dbáme na to, aby i lektoři byli neustále vzděláváni novými znalostmi v oborech, které společnost nabízí svým klientům.

Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi s využitím veškerých dostupných moderních prostředků pro realizaci výuky a to tradičními, ale i novými způsoby, které šetří našim studentům čas a investice, které do vzdělávání vkládají.

Z hlediska dlouhodobé praxe v mnoha oborech, kde působí naši lektoři, máme pro studenty a zákazníky praktické zkušenosti, které jsou nezbytně nutné, aby znalosti nebyli založené na pouhé teorii, ale naopak se staly dobrým praktickým základem pro další profesní růst všech zákazníků, kteří absolvují naše semináře, kurzy či rekvalifikace.

Snažíme se také o podporu zaměstnanosti a návrat do zaměstnání pro matky a nezaměstnané, kteří formou rekvalifikace mohou získat nové znalosti a informace zvyšující potenciální šance na návrat do práce či zahájení vlastního podnikání.
Věříme, že naše práce se stane pro každého našeho zákazníka přidanou hodnotou a získáme tak oboustranně dobré vztahy, které budou ku prospěchu oběma stranám.
 

Napište nám Najdete nás na Facebooku

kontakty

Zákaznická linka:

+420 608 533 077
+420 270 005 547

kontaktujte nás!

Vaše jméno*:

Váš e-mail*:

Váš telefon (Pomůže nám k rychlé komunikaci):

Váš dotaz*:

Pole "Váš e-mail" je povinné
Pole "Vaše jméno" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné

X

Argentinská 20, Praha 7